با ماسک روغن بادام و عسل پوستتان را روشن کنید

هیچ کرم و یا درمانی نمی تواند رنگ پوست طبیعی شما را تغییر دهد اما روشن کردن موقتی رنگ پوست شما ممکن است.بر اثر گذشت زمان و با بالا رفتن سن، بهداشت ضیف و یا جوش ها ، لکه های تیره ای روی پوست ما ایجاد می شود و در کل پوست ما تیره تر می شود.اما با استفاده از روشهای خانگی مثل استفاده از ماسک عسل و روغن بادام می توانید تمان بدن و یا فقط قسمت خاصی از بدنتان را بطور موقت روشن تر کنید. با استفاده از این ماسک می توانید با خیال راحت بدون آسیب رساندن به پوستتان ، حداقل برای مدت کوتاهی آن را روشن کنید.

طرز تهیه ماسک روغن بادام و عسل

یک قاشق چایخوری پودر شیر ، یک قاشق چایخوری عسل ، یک قاشق چایخوری آبلیمو و نصف قاشق چایخوری روغن بادام را در یک کاسه کوچک بریزید و با هم مخلوط کنید. با استفاده از یک سربند موهایتان را عقب بزنید تا روی صورتتان نریزد. با استفاده از یک پاک کننده آرایش و آلودگیهای پوستتان را کاملا” پاک کنید و سپس صورتتان را خشک کنید.

با استفاده از انگشتانتان ماسک عسل را روی پوست صورتتان بمالید . بعد از اینکه کارتان تمام شد انگشتهایتان را کاملا” بشوئید و مواظب باشید که ماسک داخل چشم و یا دهان شما نرود.

حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید سپس ماسک را با آب گرم بشوئید . از یک ضد آفتاب و یا کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا پوستتان دوباره تیره نشود. این ماسک خانگی را برای بدنتان نیز می توانید استفاده کنید.

/ 5 نظر / 34 بازدید
حمید

وبلاگ جالبی دارید. موفق باشید

NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. اگه دوست دارین مطالبی راجع به جاهای دیدنی دنیا، رستوران ها و مراکز خرید معروف بدونید یه سر به ما بزنین. ممنون

mamooosh

با سلام من پوست چربی دارم و جوش دارم حتی تو ناحیه گردن و بدن! طبیعت بسیار گرمی دارم با مصرف این گونه عسل آیا جوش زدن رو بدتر میکنه؟

mamooosh

با سلام من پوست چربی دارم و جوش دارم حتی تو ناحیه گردن و بدن! طبیعت بسیار گرمی دارم با مصرف این گونه عسل آیا جوش زدن رو بدتر میکنه؟